Skaitmeninės rinkodaros agentūra

7 METŲ PATIRTIS. 15 SPECIALISTŲ. VIENA DARBŠTI KOMANDA.

Esame savo darbą mylinčių profesionalų komanda, dirbanti su įvairiausio pobūdžio veikla užsiimančiais prekiniais ženklais ir galinti pasiūlyti inovatyviausius internetinės rinkodaros sprendimus.

Mūsų tikslai ir vertybės pagrįstos darniu komandiniu darbu, tarpusavio pasitikėjimu, ilgalaikiais bendradarbiavimo ryšiais bei neblėstančiu noru tobulėti.

Siekiame tapti lyderiaujančia internetinės rinkodaros agentūra, visada galinčia savo klientams pateikti ir įgyvendinti originalius, kokybiškus rinkodarinius sprendimus. Tikime, jog tik unikalios idėjos ir efektyvus jų įgyvendinimas padės Jums atrasti savo tikslinę auditoriją, su ja susidraugauti bei kokybiškai komunikuoti.

Nesame dar viena atgyvenusiais šablonais dirbanti internetinio marketingo agentūra – kasdien ieškome naujų, vartotojus nustebinti galinčių komunikacijos bei reklamos sprendimų. Specializuojamės „Facebook“ rinkodaroje, „Pay Per Click“ mokamose reklamose („Facebook Ads“, „Google AdWords“), paieškos sistemų optimizavime (SEO) bei internetinių svetainių ir elektroninių parduotuvių kūrime.

Mūsų klientai

  • TransferGo logotipas
  • Frosch logotipas
  • C&D STYLE logotipas
  • Kalba.lt logotipas

Laisvalaikio naujienos

Turite klausimų?
Gaukite nemokamą konsultaciją dar šiandien! Skambinkite +370 618 88850 arba
Jūs mums patinkate!
Nors ir sakoma, kad merginos niekada nerašo pirmos, tačiau BeeMarketing bitutės laužo stereotipus ir visada pokalbį pradeda pirmos. Netikite? Įveskite savo kontaktinius duomenis ir mes su Jumis susisieksime!
Kaip Jums galime padėti?
Facebook rinkodara
SEO paslaugos
Google reklama
Svetainės kūrimas
Preliminarus biudžetas mėnesiui