Mūsų paslaugos

Savo klientams siūlome inovatyvius ir originalius internetinio marketingo sprendimus, padėsiančius ne tik tikslingai komunikuoti, bet ir efektyviai savo paslaugomis/produktais sudominti potencialius bei esamus pirkėjus.

 • Facebook
  marketingas

  Aktyvi ir reguliari prekinio ženklo komunikacija socialiniuose tinkluose tarnauja ne tik kaip papildomas sklaidos kanalas, bet ir kaip įrankis, kurti familiarų, tvirtą ryšį su klientais.

  Skaityti plačiau
 • Google
  AdWords reklama

  Ieškote veiksmingiausio ir patikimiausio būdo, kaip pasiekti tikslinę auditoriją bei potencialius pirkėjus internete? „Google AdWords“ – efektyviausia reklamos priemonė internete.

  Skaityti plačiau
 • SEO
  paslaugos

  Kokybiškas SEO (optimizavimas paieškos sistemoms) padės Jūsų prekiniam ženklui atsidurti aukštesnėse paieškos sistemų rezultatų puslapių optimizavimas pozicijose.

  Skaityti plačiau
 • Interneto
  svetainių kūrimas

  Internetinė svetainė reprezentuoja pagrindines Jūsų vertybes ir tampa Jūsų virtualia vizitine kortele, suteikiančia galimybę vienoje vietoje rasti visą informaciją apie Jūsų prekinį ženklą.

  Skaityti plačiau
Turite klausimų?
Gaukite nemokamą konsultaciją dar šiandien! Skambinkite +370 626 66635 arba
Jūs mums patinkate!
Nors ir sakoma, kad merginos niekada nerašo pirmos, tačiau BeeMarketing bitutės laužo stereotipus ir visada pokalbį pradeda pirmos. Netikite? Įveskite savo kontaktinius duomenis ir mes su Jumis susisieksime!
Kaip Jums galime padėti?
Facebook rinkodara
SEO paslaugos
Google reklama
Svetainės kūrimas
Preliminarus biudžetas mėnesiui

Mūsų klientai

 • frosch grayscale logotype
 • CD Style logo